تاریخچه و معرفی کلی شرکت مهیارالبرز

گروه تولیدی و صنعتی مهیارالبرز (سهامی خاص) ، با هدف تولید کالایی با کیفیت ایرانی مطابق با استانداردهای بین المللی و به کارگیری تفکری نوین و شیوه ای متفاوت و مدرن در حوزه صنعت لوازم خانگی از سال 1372 فعالیت خود را آغاز نمود.

در حال حاضر شرکت مهیارالبرز با در اختیار داشتن بیش از 100 نفر نیروی انسانی متخصص و کارآمد و 450 نفر به صورت غیر مستقیم با توجه به توان مالی و تجهیزاتی و اجرایی خود در زمینی به مساحت 22.000 متر مربع واقع در استان قزوین مانند نگینی درخشان در شهرک صنعتی لیا به عنوان یکی از شرکت های مطرح در صنعت لوازم خانگی (تولید کننده انواع اجاق گازهای خانگی و هود) مشغول به فعالیت می باشد.

شایان ذکر است محصولات گروه تولیدی و صنعتی مهیارگاز در گسترده ترین شبکه فروش و با قویترین سیستم خدمات پس از فروش مرکزی (کال سنتر) در سراسر ایران در حال پخش می باشد.

پخش ویدیو
نمایش ویدیو درباره بازدید معاون اقتصادی استانداری قزوین از کارخانه تایسز

هدف اصلی شرکت مهیارالبرز توليد محصولات با كيفيت مطابق با سليقه ايرانی و مجهز به تكنولوژی روز دنيا می باشد.

در همین راستا توانسته است با به کارگیری آخرین فناوری های روز دنیا در جهت افزایش رضایتمندی مشتریان داخلی و خارجی و ارتقاء سطح فرآیندهای کیفی محصولات خود در سطح جهانی، 4 گواهینامه بین المللی ISO9007،ISO18001 ، ISO14001 ،ISO10002 را کسب نماید.

و باتوجه به مقاصد و اصول اساسی و جهت گیری های مشخص در زمینه توسعه صادرات ، سهمی از بازار بین المللی من جمله کشور افغانستان و عراق را به خود اختصاص نماید.

از افتخارات این شرکت نیز می توان به کسب عنوان واحد نمونه استانی در سال 1394 و 1396 کسب تندیس واحد صنعتی برتر ملی در سال 1397، کارآفرین نمونه سال 1397 اشاره نمود.

در حال حاضر اين شركت با ايجاد شرايط مساعد در عرصه توليد و برداشته شدن تحريم ها خود را به اهداف تعيين شده نزديك تر مي بيند، و با نظارت مستمر بخش و كنترل كيفيت خطوط توليدي و نمونه‌سازی های اوليه و ورود تجهیزات و ماشین آلات مدرن اروپایی و توسعه فیزیکی، در حال توسعه سبد کالایی خود جهت رقابت با بازار داخلی و خارجی می باشد.

مدیران این مجموعه یقین دارند چشم انداز درحال توسعه شرکت مهیارالبرز به عنوان فصلی نو در صنعت لوازم خانگی منبع خلق تولیدات ارزنده ای خواهد بود که با جدیدترین دستاوردهای صنعت لوازم خانگی جهانی رقابت می نماید.

اهداف شرکت مهیار البرز

همواره در جستجوی نوآوری در توليد محصولات جديد هستیم