سخن مدیرعامل

در دنیای فراصنعتی امروز سازمان‌هایی در عرصه رقابت موفق اند که خلاقیت و نوآوری را شعار خود قرار داده و انعطاف در مقابل تغییرات محیطی و چالش های زندگی را به عنوان بخشی از کسب و کار خویش قلمداد کنند. اگر امروز از گروه تولیدی و صنعتی مهیارالبرز به عنوان نماد کیفیت برتر در صنعت لوازم خانگی یاد می‌شود و اگر خلاقیت در ارائه خدمات را مزیت کلیدی خود می‌دانیم به پشتوانه بیش از 30 سال تجربه و پیشتازی در صنعت لوازم خانگی بوده است. یاوری یکتای یگانه و تلاش جمعی مدیران و کارکنان شرکت مهمترین پشتوانه ی ما در این راه بوده‌اند.

بی شک حفظ رهاوردهای گذشته و همسوئی با تحولات و چالش‌های پیش‌رو نیازمند نگرشی جامع به تمامی عوامل پیش برنده، ارتقاء مستمر کمی و کیفی محصولات، بهره گیری از دانش و فناوری‌های نوین و تلاش مضاعف تمامی همکاران و پرسنل شرکت بوده است. امروزه عوامل اصلی موفقیت، داشتن تعهد، تخصص، خلاقیت و احترام به خواسته های مشتریان می باشد و شرکت‌هایی موفق خواهند بود که بتوانند با دقت و ریزبینی به نظرات و خواسته های مشتریان گوش فرا داده و سپس آن را با دانش و فناوری‌های نوین و تکنولوژی پیشرفته آمیخته نمایند.

خرسندیم که همچنان با تلاش و کوشش فراوان کلیه زحمت کشان مجموعه مهیارگاز توانسته ایم بخشی از نیازهای مشتریان عزیزمان را در سراسر کشور و در خارج از کشور برآورده سازیم. همواره تلاش ما و کلیه کارکنان این مجموعه در این بوده است تا با درک درست از نیاز مشتری و بررسی دقیق نظرات کارشناسان، محصولاتی را ارائه نماییم تا در شأن و منزلت والای صنعت این مرز و بوم باشد.

بدون شک با اتکا به خداوند متعال و اعتماد مشتریان محترم و گرانقدر و نیز به پشتوانه کادر مجرب و متخصص، تمامی همت و کوشش خود را به کار خواهیم بست تا همچون گذشته پرچمدار نوآوری و شکوفایی در این صنعت باشیم و خدماتی درخور و شایسته ای را ارائه نماییم.

بـا نهـایت احتــرام
بهنام شیرمحمدی

چشم انداز شرکت مهیارالبرز

همواره در جستجوی نوآوری در توليد محصولات جديد هستیم